جلسه هیات ورزش‌های دانشگاهی استان با حضور مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های مرکز استان روز دوشنبه ۸ آبان‌ماه در محل سالن جلسات پردیس بین الملل دانشگاه ارومیه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با محوریت برنامه‌ها و فعالیت‌های آتی ورزش دانشگاهی در سطح استان برگزار شد، دکتر فرضعلی‌پور مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه ارومیه و رییس هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان ضمن محکومیت حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بیگناه و بی‌دفاع مردم غزه و با تبریک هفته تربیت بدنی در خصوص دستور جلسه مطالبی بیان و در ادامه برنامه‌های در دست اجرا و پیشنهادی را مطرح نمود.

همایش بزرگ کوهپیمایی دانشجویان دانشگاه‌های استان به‌همراه حرکت نمادین محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اولین برنامه‌ای است که قرار است روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ آبان‌ماه در کوه سیر ارومیه با هدف توسعه ورزش همگانی دربین دانشجویان برگزار شود.

برنامه بعدی برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان است که مقرر شد در رشته‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال سه نفره، تنیس روی میز، شنا و شطرنج در آذرماه سالجاری برگزار شود.

در ادامه حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات طرح شده بحث و تبادل نظر نموده و پیشنهادات خود را جهت مشارکت بیشتر و برگزاری هرچه بهتر این رویدادها ارائه نمودند.