یک باب منزل محروم در منطقۀ المهدی شهرستان ارومیه به همت جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه، خانم دکتر زاده‌هاشم مدیر امور فرهنگی و اجتماعی، دکتر خیرفام مدیر امور دانشجویی، دکتر نادرعلی مسئول بسیج اساتید، دکتر حبیب‌زاده مسئول بسیج کارکنان دانشگاه ارومیه و مسئولین ناحیۀ بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی، افتتاح گردید.

• حجت‌الاسلام و المسلمین کیومرزی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی جهادگران بسیج دانشجویی گفت: الحمدلله یکی ثمرات این گروه‌های جهادی که توسط بسیج دانشجویی شکل گرفته است محرومیت‌زدایی در زمینه عمرانی می‌باشد. قطعا دانشگاه ارومیه حامی این نوع فعالیت‌ها خواهد بود کما اینکه معاونت فرهنگی و دانشجویی، این پروژه را نیز حمایت نمود.

• حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه نیز گفت: این واحد مسکونی در قالب اردوهای جهادی عهد خدمت در راستای محرومیت‌زدایی با حمایت ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی و دانشجویی در منطقه کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین شهرستان ارومیه به بهره‌برداری رسید. امیدواریم با تداوم حمایت خیرین و مسئولین محترم دانشگاه، شاهد ادامۀ فعالیت‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه در زمینه‌های عمرانی، کشاورزی، دامپزشکی و آموزشی باشیم.