در آستانه میلاد امام رضا (ع) و در ایام دهه کرامت با حضور خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و پرچم متبرک رضوی در دانشگاه ارومیه، شمیم عطر رضوی در دانشگاه عطر آگین گردید. 

در جشن میلاد امام رضا(ع) که به همت هیئت دانشجویی اباعبدالله الحسین(ع) با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه در مقابل مسجد دانشگاه برگزارشد، کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) حضور یافتند.

دکتر احمد علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه در این مراسم ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا(ع) و دهه کرامت گفت: دهه کرامت هنگامه‌ای ارزشمند برای مردمان این مرز و بوم به شمار می‌رود تا از برکات و آثار گران‌بهای حضور امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان در این سرزمین بهره‌مند شوند.

دکتر علیجانپور با اشاره به شعار امسال دهه کرامت گفت: شعار امسال دهه کرامت، ««خدمت کریمانه؛ همدلی، امید آفرینی» است که در دانشگاه ارومیه با فعالیت‌هایی که مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان با همدلی انجام می‌دهند، موجبات ترویج امیدآفرینی در جامعه می‌شوند. 

سخنرانی و مدیحه سرایی خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و مداح اهل بیت (ع) و همچنین اهدای 6 سفر به مشهد مقدس به قید قرعه، از جمله دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی بود.