به همت مدیریت تربیت بدنی و دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه برنامه ها و دیدارهایی ویژه هفته تربیت بدنی در دانشگاه ارومیه برگزار شد. 

دیدار با ریاست دانشگاه ارومیه به منظور تبیین اجرای برنامه های ورزشی در طول سال در دانشگاه، دیدار با نمایندگان ورزشی دانشکده ها به جهت برنامه ریزی های اجرای برنامه های ورزشی، مسابقه فوتبال مابین اعضای تیم فوتبال دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان، دیدار با مشاور امور زنان و خانواده دانشگاه و مدیر فرهنگی دانشگاه به منظور برنامه ریزی برای اجرای برنامه های ویژه بانوان و همچنین اجرای برنامه های مشترک فرهنگی ورزشی، نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های استان با رئیس هیات ورزش های دانشجویی استان به منظور برنامه ریزی اجرای برنامه های ورزشی مشترک در سطح دانشگاه های استان، از جمله دیدار ها و برنامه های ویژه هفته تربیت بدنی بود که در طول این هفته در دانشگاه اجرا شد. 

همچنین جشنواره های ورزشی مختلفی نیز در سطح دانشگاه در سطح دانشگاه از این هفته آغاز شد. که اطلاعیه های این برنامه ها را در اینجا می توانید مشاهده نمایید. 

پیاده روی همگانی نیز در اولین روز این هفته برگزار شد. گزارش این همایش را هم از اینجا بخوانید. 

امضای تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه ارومیه و اداره کل ورزش و جوانان نیز از دیگر برنامه های این هفته بود که خبر آن را می توانید از اینجا بخوانید.